1974 yılında ticari faaliyetine başlayan Göncü Kemer adı altında 2004 yılında Merter’e merkezimizi taşıdık, 2000 metrekarelik bir alanda faaliyetlerimizi sürdürmekte ve aylık 300,000 kemer üretim kapasitemiz bulunmaktadır. kalifiye personelimizle hizmete devam etmekteyiz. Şirket CEO’muz Ali Yıldırım Sektörde teknolojik, tasarım gelişmelerini takip etmekte ve yenilikleri sürekli müşterilerimize takdim etmektedir.

 

Anlayışımız:
Moda dünyanın en çok değişken bir olgusudur,  Göncü olarak bu değişime dünya isteklerinden yola çıkarak, ayrı zevklerin buluştuğu, tarzların birleştiği, farklı desenler ve renkler ile bezenmiş düşünceleri ve arzuları belinizdeki zerafete ekliyoruz. Göncü'nün çok çeşitli  ürün desen ve renk dünyasına sizleri de davet ediyoruz. Farklı tarzımız , değişen modern çizgimiz ile sürekli yenilikler peşinde olan kadromuz ile yeniliklerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz.


Başarılarımız:
Tamamen kendi yerli ürünlerimiz olan ve içeriğinde her hangi bir zararlı madde pvc yada kanserojen içeren madde kullanmayan firmamız son yıllarda Türk Ticaret Kanunu’na göre de ülkemiz artık bu tür ürünlerin üretildiği güvenilir tekstil standartlarını şart koşmaktadır. Buna başından bu yana hazırlıklı olan firmamız müşterilerine tam güvenilir imalatçı ünvanını yıllardır sürdürmektedir.


Misyonumuz:
Tedarikten satışa kadar bir çok alanda müşteri memnuniyeti, sıcak ilişkiler güler yüzlü iyi bir hizmet vermek.


Kalite Politikamız ve Belgelerimiz:
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikamız uluslar arası kalite belgesi ile müşterilerimize ürün tedariğinden, imalata; müşterilerimize sunuma kadar her alanda kaliteyi ilke edinmiş müşterilerimize en uygun fiyata en iyisini vermeyi ve müşterilerimizle onlar gibi düşünerek istediği ürünü almalarını sağlamaktayız.
ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgemiz de mevcut olup, özünde doğal kaynak kullanımının azaltılması, toprağa, suya, havaya verilen zararların minimum düzeye indirilmesini amaçlayan, risk analizleri tabanında kurulan bir yönetim modelimizin belgesidir.
GOTS – Organik Tekstil sertifikamız üretimde hammadde olarak Organik elyaf ve envanterlerin kullanılması ve üretim koşullarının ilgili standarda göre yapılması: Bu alanda uluslararası geçerliliği olan sertifikamız vardır.

 

KALİTE BELGELERİMİZ

Demo Packages

ISO 9001

Üretimden tedariğe kadar her alanda kalite ve müşteri memnuniyeti.

Image Sources

Azotex® Organik Tekstil

İnsan Sağlığına önem veren, zararsız ve kanserojen içermeyen ürünler.